Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

NAUJIENOS

[LRT.lt] Nacionaliniame kultūros forume aštriai diskutuota apie kultūros ir verslo sinergiją

Nuolat visuomenei ir politikams priminti kultūros svarbą. Kultūra jungia praeitį, ateitį ir dabartį, skatina bendruomenių veiklą, pritraukia talentus, kuria vietos įvaizdį, gydo įsisenėjusias stigmas, jungia skirtingas disciplinas, skatina verslą. Ten, kur yra kultūros, gera vieta gyventi. Tokios ir panašios mintys skambėjo devintajame Nacionaliniame kultūros forume, kuris šiais metais buvo skirtas kultūros verslumui, praneša organizatoriai. 

SKAITYTI DAUGIAU

[Žmonės.lt] Technologijų asas Lukas Keraitis: „Mums buvo žadėta, kad robotai plaus indus, o jie kuria poeziją“

„Dirbtinio intelekto naujovės netikėtai demokratizuoja kūrybą“, – sako mokslo ir technologijų populiarintojas, radijo ir televizijos laidų vedėjas bei dirbtinio intelekto entuziastas Lukas Keraitis. Jis įsitikinęs, kad dirbtinis intelektas gerokai palengvina kūrėjo kelią, tačiau tai visiškai nereiškia, kad sukuria genijų.

SKAITYTI DAUGIAU

[LRT.lt] Kultūros ekonominės vertės ekspertas iš JAV: būkite menininkai, elkitės kaip verslininkai

„Menas vis dar verčia žmones susimąstyti apie save ir pasaulį, kelia klausimus, džiugina ir kuria prasmes. Tačiau galbūt mums reikėtų daugiau kalbėti apie meno įtaką kasdieniame gyvenime, ir kalbėti apie tai garsiai“, – sako pagrindinis šių metų Nacionalinio kultūros forumo pranešėjas – „Americans for the Arts“ advokacijos ir partnerysčių vadovas, tyrėjas, kultūros ir kūrybos ekonominės vertės ekspertas iš Jungtinių Amerikos Valstijų – Jay H. Dickas. 

SKAITYTI DAUGIAU