Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

Diskusija su kandidatais į Vilniaus miesto merus „Kultūra augina miestą. Ar miestas augina kultūrą?“

2023 m. vasario 21 d. Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija kartu su partneriais organizuoja diskusiją su kandidatais į Vilniaus miesto merus „Kultūra augina miestą. Ar miestas augina kultūrą?“ Renginio tikslas – išgirsti kandidatų nuomonę, programines nuostatas ir vizijas dėl kultūros ir kūrybinių industrijų įveiklinimo Vilniaus mieste, aptarti kultūros ir kūrybinių industrijų reikšmę ir vaidmenį savivaldoje, siekiant sudaryti palankias sąlygas KKI sektoriaus plėtrai kuriant miesto socialinę ir ekonominę gerovę, įgyvendinant kūrybines idėjas, mikrorajonų atgaivinimo iniciatyvas, finansavimo, kultūros organizacijų, nevyriausybinio sektoriaus bendradarbiavimo su savivalda plėtros, daugelį kitų rūpimų klausimų.

Diskusiją moderuoja dr. Živilė Glaveckaitė. Diskusija vyks Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Konferencijų salėje.

Programa:

14.30–15.00 val. registracija

15.00 val. pradžia

15.00–15.15 val. įvadinis pranešimas: prof. Jonas Dagys „Kūrybiško miesto spindesys ir skurdas“

15.15–16.40 val. diskusija su kandidatais, dalyvauja: Valdas Benkunskas (Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos kandidatas į Vilniaus miesto merus), Rasa Budbergytė (Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatė į Vilniaus miesto meres), Mykolas Majauskas (nepriklausomas kandidatas į Vilniaus miesto merus), Ieva Kačinskaitė-Urbonienė (Darbo partijos kandidatė į Vilniaus miesto meres), Eglė Radvilė (Liberalų sąjūdžio kandidatė į Vilniaus miesto meres), Tomas Vytautas Raskevičius (Laisvės partijos kandidatas į Vilniaus miesto merus), Lukas Savickas (Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ kandidatas į Vilniaus miesto merus), Artūras Zuokas (partijos „Laisvė ir teisingumas“ kandidatas į Vilniaus miesto merus).

16.40–17.00 val. klausimai ir atsakymai  

17.00–18.00 val. kava, neformalus bendravimas

Renginio įrašą stebėkite NKIKIA FB paskyroje >>>

Partneriai: Pokyčių tyrimų institutas, AGATA, Baltic Film & Creative Tech Cluster, Lietuvos dizaino asociacija, Lietuvos leidėjų asociacija, Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga.

Finansuoja: Lietuvos kultūros taryba