Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

Teatralizuotas koncertas ”Iš tamsos į šviesą”

Kviečiame kartu leistis į šią nepaprastą kelionę!

Marius Repšys – muzika/eilės (Lietuva)

Joris Sodeika – fortepijonas/improvizacijos (Lietuva)

Karolina Glinskaitė – sopranas/eilės/improvizacijos (Belgija/Lietuva)

Mariaus Repšio eilės atspindi nuotaiką, kurią aktorius ir muzikantas kartu su pianistu Joriu Sodeika ir sopranu Karolina Glinskaite siekia perteikti teatralizuoto koncerto „Iš tamsos į šviesą“ klausytojams. Menininkai pasiners į tamsiausius sielos klodus, tačiau net tirščiausioje tamsoje suras šviesos proveržį, kuris pripildo sielą gerumu ir ramybe. 

Kūrėjai dalijasi savo patirtimi ir dvasiniais išgyvenimais, pasitelkdami savo kurtą muziką, poeziją, improvizaciją.  Jų kūryba kviečia kilti šviesos link, kur viešpatauja viltis, tikėjimas, nenumaldomas noras gyventi taikoje, kur iškyla pažinimo šventovė.

„Norisi žmonėms suteikti vilties. Koncerto pavadinimas „Iš tamsos į šviesą“ simbolizuoja gėlę, lotosą, leliją, kuri iš dumblo, pelkių siekia saulės, t.y. aukštesnio pažinimo, Dievo. Dauguma mūsų gyvename tamsiame periode, gal net tamsoje. Bet išeitis visada yra. Tereikia pasisukti, kaip augalas, gėlė, medis į ten, kur šviesu. Manau, reikia siekti to pažinimo, kurį norėdamas, gali atrasti kiekvienas.  Juk visi daiktai turi savo prigimtį, paskirtį, ir kaip tu juos naudosi, taip jie ir tau tarnaus. Tas pats vyksta ir su žmogaus Dvasia. Jei teiksi Dvasiai aukštesnio peno, tavo žodžiai, mintys ir veiksmai bus atitinkami, – mintimis apie kūrybinį sumanymą dalijasi Marius Repšys. 

Pasiklausyti:

https://www.youtube.com/watch?v=nZ0Fz2cYgOQ

https://www.youtube.com/watch?v=6MyteYNZZ9M

Data

2024-05-05
Expired!

Time

16:00 - 17:00

Vieta

Trakų Vokės dvaro sodyba
Žalioji al. 2A
Trakų Vokės dvaro sodyba

Organizatorius

Trakų Vokės dvaro sodyba
Website
https://www.tvds.lt/