Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

NACIONALINIS KULTŪROS FORUMAS „Kultūra ekstremalių pokyčių akivaizdoje“

 

2022 m. lapkričio 25 d. Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija organizuoja nacionalinį kultūros forumą „Kultūra ekstremalių pokyčių akivaizdoje“. Tai septintasis metinis NKIKIA forumas, reikšmingas formuojant Lietuvos kultūros politiką, telkiant kultūros bendruomenę, aktualizuojant viešosios politikos vaidmenį ir problemas, ieškant sprendimų per politikos formuotojų ir kultūros ekspertų dialogą ir bendradarbiavimą. Forumas „Kultūra ekstremalių pokyčių akivaizdoje“ siekia aptarti kultūros ir kūrybinių industrijų vaidmenį, transformaciją ir iššūkius karo Ukrainoje ir Covid-19 pandemijos sukeltų ekstremalių pokyčių akivaizdoje. Pasiremiant kultūros sektoriaus visuomenės telkimo patirtimi, įvertinti išmoktas pamokas, ekonominius iššūkius, pagalbos priemones, nevyriausybinio sektoriaus ir kultūros kaip minkštosios galios vaidmenį kovoje su dezinformacija, palaikant visuomenės atsparumą ir psichologinę sveikatą, teikiant pagalbą Ukrainos ir kitų šalių pabėgėliams.

Forumo užsienio svečias Pier Luigi Sacco (Italija) – Chieti-Pescara universiteto ekonomikos profesorius, Europos inovacijų ir technologijų instituto Kultūros ir kūrybingumo projekto direktorius, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos vyresnysis patarėjas.

Forumą moderuos žurnalistė, laidų vedėja Živilė Kropaitė-Basiulė.

Forumas vyks 9.30–13.00 val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.

Tiesioginę forumo transliaciją kviečiame stebėti naujienų portale LRT.lt ir NKIKIA FB paskyroje.

Forumo programa >>>

Norinčius dalyvauti forume gyvai Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje kviečiame registruotis iki lapkričio 23 d. imtinai >>>

Forumo partneriai – Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, asociacija „Kūrybinės jungtys“, Ateities visuomenės institutas, Lietuvos dizaino asociacija, AGATA, Psichikos sveikatos menų festivalis „Ryšiai“, „Low Air“ Vilniaus miesto šokio teatras | mokykla, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, naujienų portalas LRT.lt, kūrybinė komunikacijos agentūra „Pepper agency“.

Forumą finansuoja Lietuvos kultūros tarybaVilniaus miesto savivaldybė.

Data

2022-11-25
Expired!

Informacija

Skaityti daugiau

Vieta

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Gedimino pr. 51, Vilnius
Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija

Organizatorius

Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija