Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

„Joker Out“

Slovėnijos roko sensacija „Joker Out“ grįžta į Vilnių su koncertu Menų Fabrike „Loftas“!

„Joker Out” yra pirmoji jauna grupė, įgijusi tokio masto populiarumą visoje Slovėnijoje per pastąjį dešimtmetį. Įvairiapusės grupės narių asmenybės – nuo metodologiškai nuovokios iki linksmai spontaniškos – atvedė juos iki unikalios garso išraiškos, kuris tapo žinoma kaip „Shagadelic Rockn’Roll“. Bėgant metams, šis energetiškas, bet žavus „softboi“ roko stilius užvaldė visą šalį!
Su debiutiniu studijiniu albumu „Umazane Misli“ („Nešvarios mintys“) grupė užkariavo radijo ir muzikinių platformų populiarumo viršūnes bei pagrindines koncertų scenas visoje šalyje. Ši sėkmė juos nuvedė link geriausių metų atlikėjų pripažinimo 2021 ir 2022 metais, taip pat geriausios 2021 metų dainos apdovanojimo.
Nepaisant visų įvertinimų bei dėmesio, grupė liko atsidavusi savo šaknims ir visada rado laiko savo gerbėjams. Su trykštančiu kūrybiškumu, net nuolatiniai grupės pasirodymai 2022 metais negalėjo sustabdyti jaunuolių nuo antrojo studijinio albumo „Demoni” („Demonai“) įrašymo, kuris buvo išleistas kartu su sensacingu, visiškai išparduotu koncertu šalies simboliu tapusiame Križankės amfiteatre. Šis pasiekimas dar labiau sustiprino jų, kaip Slovėnijos „naujosios bangos” lyderių, poziciją. Po to, kai Nacionalinė Slovėnijos televizija nusprendė pasirinkti juos savo atstovais Eurovizijos Dainų Konkurse 2023 metais, tai tik sustiprino grupės tarptautinio pripažinimo siekį, todėl jie jau ruošiasi traptautiniam savo albumui. Po išparduoto lapkričio pasirodymo menų fabrike „Loftas“, grupė pažadėjo sugrįžti anksčiau nei bet kas tikėjosi – taip ir padarė.

Data

2024-03-08
Expired!

Time

19:00 - 23:00

Vieta

Menų fabrikas „Loftas“, Švitrigailos g. 29, Vilnius
Menų fabrikas „Loftas“

Organizatorius

Menų fabrikas „Loftas“
Website
https://menufabrikas.lt/