Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

GINTARĖS JAUTAKAITĖS AUTORINIS VAKARAS VIEŠPATIES LELIJA

Koncertas Panevėžyje

Tik šiems vieninteliams koncertams iš Amerikos grįžta dainininkė, kompozitorė, pianistė ir poetė Gintarė Jautakaitė. Krištolo skaidrumo balsu, nuoširdumu ir Enyos dainas primenančiomis melodijomis atlikėja įsimena ilgam ir įkvepia kiekvieną klausytoją išsinešti vidinę šviesą.
Krištolinio balso savininkė – taip G. Jautakaitė buvo vadinama sulaukusi 16 metų, kai sudainavo Giedriaus Kuprevičiaus miuzikle „Ugnies medžioklė su varovais“. Gerbėjai puikiai prisimena ne tik pirmą kartą jos atliktas „Kregždutes“, bet ir pačios Gintarės sukurtas dainas „Viešpaties lelija“, „Laivai“, „Į tave einu“. Koncertų metu skambės ir naujausios, dar negirdėtos Gintarės dainos.
Gintarė Jautakaitė yra pirmoji ir vienintelė Lietuvos populiarios muzikos atlikėja pasirašiusi sutartį su didžiausiomis muzikos kompanijomis Sony Records ir EMI, o prieš 20 metų, Anglijoje buvo išleistas jos kūrybos diskas ,,Earthless“.  Atlikėja koncertuoja JAV, Didžiojoje Britanijoje, Norvegijoje, Airijoje, Austrijoje, Liuksemburge, Vokietijoje.
 
Pakylėjančiai skaidrus Gintarės balsas, prasminga jos kuriama ir atliekama muzika neabejotinai džiugins ir pakylės kiekvieną koncerto klausytoją. Daugiau informacijos rasite www.lmkoncertai.lt

Data

2024-04-19
Expired!

Time

18:00 - 19:20

Vieta

Panevėžio muzikinis teatras
Nepriklausomybės a. 8, 35227 Panevėžys
VšĮ Liudo Mikalausko koncertai

Organizatorius

VšĮ Liudo Mikalausko koncertai
Website
https://lmkoncertai.lt/