Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

Naujuoju NKIKIA valdybos pirmininku išrinktas Laurynas Žakevičius

Balandžio 20 dieną įvyko NKIKIA visuotinis narių susirinkimas. Susirinkimas vyko gyvai Vilniaus literatų namuose (Šv. Jono g. 11, Vilnius). Džiaugiamės narių noru susitikti gyvai ir aktyviu dalyvavimu!

Susitikimo metu aptarėme nuveiktus darbus bei išsirinkome naują NKIKIA valdybą bei jos pirmininką – „Low Air“ Vilniaus miesto šokio teatro | mokyklos direktorių ir bendraįkūrėją Lauryną Žakevičių. Ši komanda spręs aktualiausius klausimus ir sektoriaus problemas ateinančius 2 metus.

Pasak naujojo NKIKIA valdybos pirmininko, šių dienų postpandeminė realybė, geopolitinė padėtis reikalauja dar didesnio dėmesio kultūrai, o NKIKIA bendruomenė tam ir yra, kad atstovautų KKI sektorių ir spręstų kylančius klausimus. „Ateinančius dvejus metus drauge su valdyba tęsime pradėtus darbus. Ateities siekiu matyčiau tolygų ir tvarų visų KKI sričių atstovavimą instituciniu ir visuomeniniu lygmeniu įvairiuose formatuose. Tikiuosi, kad sektoriaus dalyviai, kalbu ne vien apie NKIKIA narius, bet ir apie visą KKI sektorių, nepritrūks energijos, jėgų ir reikalingų išteklių įtikinėjant tiek politikus, tiek visuomenę, tiek save, kad kultūra yra sveikos ir pažangios valstybės prioritetas,“ – apie būsimus planus ir viziją kalbėjo NKIKIA valdybos pirmininkas Laurynas Žakevičius.

Naująją NKIKIA valdybą sudaro Lietuvos gretutinių teisių asociacijos AGATA direktorė Agnė Begetė, Lietuvos dizaino asociacijos valdybos pirmininkas Algirdas Orantas, Lietuvos leidėjų asociacijos direktorė Rūta Elijošaitytė-Kaikarė, „Baltic Film & Creative Tech Cluster“ atstovė Agnesta Filatovė, Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos direktorius Gediminas Tarasevičius, Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos Jono ir Adolfo Mekų palikimo studijų centro vyr. bibliotekininkė Indra Drevinskaitė, NKIKIA direktorė Edita Sabalionytė, Socialinės lyderystės asociacijos direktorė Jurgita Bražinskienė, kūrybos namų „Brazzi“ vadovė Reda Bernotaitė ir Trakų Vokės dvaro sodybos vadovė Ieva Šiušaitė.

Daugiau skaitykite >>>

Nuotraukų autorius Rytis Šeškaitis.