Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

NACIONALINIS KULTŪROS FORUMAS „KULTŪRA IR ŠVIETIMAS“

2021 m. lapkričio 26 d. NKIKIA rengia kultūros forumą „Kultūra ir švietimas“. Forumas vyks 9.00–13.00 val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Tai šeštasis metinis NKIKIA forumas, reikšmingas formuojant Lietuvos kultūros politiką, telkiant kultūros bendruomenę, aktualizuojant viešosios politikos vaidmenį ir problemas, ieškant sprendimų per politikos formuotojų ir kultūros ekspertų dialogą ir bendradarbiavimą. Forumas „Kultūra ir švietimas“ siekia aptarti kultūros ir švietimo sektorių suderinamumo klausimus, ypatingą dėmesį skiriant praktinio įgyvendinimo aspektams. Forumas išpildo dialogo ir bendradarbiavimo siekį, teikdamas erdvę viešam politikos formuotojų, švietimo ir kultūros ekspertų susitikimui, reikšmingų klausimų aptarimui, kultūros ir švietimo sektorių konsolidavimui, jų pažangos ir vertės viešinimui Lietuvos visuomenėje.

Užsienio svečias Charles Fadel (JAV) – globalios švietimo minties lyderis, inovatorius, knygų ir bestselerio „21 amžiaus gebėjimai“ autorius, aktyvus švietimo organizacijų narys ir praktikas, dirbęs su švietimo sistemomis ir institucijomis daugiau nei 30 šalių, „Center for Curriculum Redesign“ steigėjas ir pirmininkas, Harvardo universiteto Švietimo fakulteto projekto vadovas, Švietimo komiteto pirmininkas (Verslo ir pramonės patariamasis komitetas prie EBPO).

Moderatorius Arminas Varanauskas, „Žinių ekonomikos forumo“ direktorius.

Forumas vyks 9.00–13.00 val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Dalyvių skaičius ribotas. Atvykti su galimybių pasu, būtina dėvėti medicininę kaukę / respiratorių.

Forumo programa

Forumo tiesioginę transliaciją kviečiame stebėti naujienų portalo LRT.lt mediatekoje, NKIKIA FB paskyroje ir NKIKIA „YouTube“ kanale.

Forumą rengia: Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija.

Forumo partneriai: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, „Žinių ekonomikos forumas“, Lietuvos leidėjų asociacija, asociacija „Kūrybinės jungtys“, Lietuvos dizaino asociacija, AGATA, Socialinės lyderystės asociacija, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, naujienų portalas LRT.lt, naujienų portalas Delfi.lt, kūrybinė komunikacijos agentūra „Pepper agency“.

Forumą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros tarybaVilniaus miesto savivaldybė.