Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

Nacionalinis kultūros forumas

2022 m. lapkričio 25 d. Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija organizuoja nacionalinį kultūros forumą „Kultūra ekstremalių pokyčių akivaizdoje“. Tai septintasis metinis NKIKIA forumas, reikšmingas formuojant Lietuvos kultūros politiką, telkiant kultūros bendruomenę, aktualizuojant viešosios politikos vaidmenį ir problemas, ieškant sprendimų per politikos formuotojų ir kultūros ekspertų dialogą ir bendradarbiavimą. Forumas „Kultūra ekstremalių pokyčių akivaizdoje“ siekia aptarti kultūros ir kūrybinių industrijų vaidmenį, transformaciją ir iššūkius karo Ukrainoje ir Covid-19 pandemijos sukeltų ekstremalių pokyčių akivaizdoje. Pasiremiant kultūros sektoriaus visuomenės telkimo patirtimi, įvertinti išmoktas pamokas, ekonominius iššūkius, pagalbos priemones, nevyriausybinio sektoriaus ir kultūros kaip minkštosios galios vaidmenį kovoje su dezinformacija, palaikant visuomenės atsparumą ir psichologinę sveikatą, teikiant pagalbą Ukrainos ir kitų šalių pabėgėliams.

Forumo užsienio svečiai: Pier Luigi Sacco (Italija) – Chieti ir Pescara universiteto ekonomikos politikos profesorius, Europos inovacijų ir technologijų instituto Kultūros ir kūrybingumo projekto direktorius, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos vyresnysis patarėjas ir Dace Resele (Latvija) – Šiaurės matmens kultūros partnerystės (NDPC) sekretoriato vadovė.

Forumą moderuoja žurnalistė, laidų vedėja Živilė Kropaitė-Basiulė.

Forumas vyks 9.30–13.00 val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.

Tiesioginę forumo transliaciją kviečiame stebėti NKIKIA FB paskyroje ir naujienų portalo LRT.lt mediatekoje: I dalis >>> ir II dalis >>>

Forumo programa >>>

Forumo nuotraukų galerija >>> @Vygaudo Juozaičio nuotraukos

Forumo partneriai – Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, asociacija „Kūrybinės jungtys“, Ateities visuomenės institutas, Lietuvos dizaino asociacija, AGATA, Psichikos sveikatos menų festivalis „Ryšiai“, „Low Air“ Vilniaus miesto šokio teatras | mokykla, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, naujienų portalas LRT.lt, kūrybinė komunikacijos agentūra „Pepper agency“.

Forumą finansuoja Lietuvos kultūros tarybaVilniaus miesto savivaldybė.

Informaciją apie forumą sekite >>>