Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

Diskutavome apie KKI plėtros galimybes regionuose

☀️ Vasariškai nusiteikę ir pilni gerų emocijų, birželio 26 d. traukiniavome 🚂 į Švenčionėlius – kūryba ir naujų idėjų generavimu garsėjantį Lietuvos miestą.

Kultūra ir kūrybinės industrijos (KKI) yra puikus vietos gaivinimo ir įveiklinimo įrankis, kuriuo sėkmingai naudojasi ir vietos bendruomenė. Susitikimo metu aptarėme 💬 kūrybinės ekonomikos plėtros šalies regionuose sėkmės receptą su Švenčionių rajono savivaldybės meru Rimantu Klipčiumi ✅. Tuo tarpu Švenčionėlių kaip kūrybinių industrijų miesto viziją įgyvendinantis Miško uostas pasidalino savo patirtimis 💡 derinant autentiškas miesto patirtis su moderniu gyvenimo būdu. Bendruomenės nariai, pasitelkdami senus miesto infrastruktūros pastatus, atveria galimybes ne tik vystyti KKI, bet ir atliepti vietinių bei miesto svečių poreikius per kūrybą. 🎶🏛️🎨

👏 Džiaugiamės, jog Švenčionėliai įtraukė KKI kaip vieną prioritetinių veiklos sričių, bei didžiuojamės stebuklus kuriančia vietos bendruomene. Nekantraujame sugrįžti bei kartu skatinti kultūros ir kūrybinių industrijų inovacijas!

🧡 Dėkojame mus priėmusiems Švenčionių rajono savivaldybei ir Miško uosto atstovams Šarūnui Savickui, Marijai Savickienei, Aurimui Ražanauskui, Ievai Ginkevičiūtei. Ačiū tariame Tomui Jonušui už iniciatyvą bei visiems, suteikusiems mums galimybę tapti dalimi kuriamo autentiško miesto veido.

NKIKIA veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.