Close
Type at least 1 character to search
Į viršų
Nuotraukos autorius - Vygaudas Juozaitis (LNB).

Tapome partneriais su lietuvos nacionaline martyno mažvydo biblioteka

Lapkričio 3 d. Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos (NKIKIA) direktorė Edita Sabalionytė susitiko su Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos generaliniu direktoriumi prof. dr. Renaldu Gudausku ir pasirašė tarpusavio bendradarbiavimo sutartį.

Ši partnerystė naudinga abiem šalims: „Ieškome bendradarbiavimo būdų, kurie kurtų vertę ir bibliotekai, ir asociacijai. Nacionalinės bibliotekos įvairiapusėje veikloje galima rasti įdomių iššūkių atvejų analizei, kurie leistų giliai gvildenti problemas, pamatyti jas iš įvairių kampų, rasti naujų bendradarbiavimo būdų“, – teigė Nacionalinės bibliotekos vadovas prof. dr. R. Gudauskas.

Buvo nutarta bendradarbiauti rengiant renginius, parodas, performansus ir kitas kūrybines ir kultūrines iniciatyvas, grįstas naujausiomis specializuotomis ir tarpdisciplininėmis technologijomis, sutarta ir dėl naudingos informacijos viešinimo, profesinių konsultacijų teikimo ir gerosios patirties dalinimosi.

„Glaudesni Nacionalinės bibliotekos ir asociacijos ryšiai turėtų paskatinti daugiau kūrybinių iniciatyvų ir platesnį bendradarbiavimą kūrybinių ir kultūrinių industrijų srityje, matome daug neišnaudoto nevyriausybinio ir viešojo sektoriaus partnerystės potencialo, kuris galėtų būti panaudotas teikiant daugiau ir įvairesnių paslaugų, tenkinančių besikeičiančios visuomenės poreikius“, – sutarties pasirašymo renginyje sakė mūsų asociacijos direktorė E. Sabalionytė.

Vienas iš artimiausių renginių, kurį organizuojame kartu su partnerių pagalba – lapkričio 26 d. Nacionalinėje bibliotekoje vykstantis kultūros forumas „Kultūra ir švietimas“.

📷 Nuotraukos autorius – Vygaudas Juozaitis (LNB).