Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

NKIKIA narių pusryčiai Anykščių menų inkubatoriuje

NKIKIA tęsia vidinę tinklaveiką, savo narius pakviesdama į kultūros ir kūrybinių industrijų profesionalų pusryčius. Tai neformalūs susitikimai, skirti NKIKIA nariams ir bičiuliams, taip pat svečiams, kurie norėtų tapti NKIKIA nariais. Susitikimuose aptariamos sektoriaus aktualijos, naujausios tendencijos, politikos, tyrimų ir finansavimo klausimai, inicijuojamos naujos veiklos ir projektai, profesionalai dalinasi savo patirtimi, iššūkiais ir jų sprendimais, gerosios praktikos pavyzdžiais.

2022 m. liepos 1 d. NKIKIA nariai susitiko Anykščių menų inkubatoriuje. Puiki nuotaika, draugiška atmosfera, nesibaigiantys pokalbiai ir diskusijos lydėjo visą susitikimą. NKIKIA narė, Socialinės lyderystės asociacijos direktorė ir Užimtumo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovė Jurgita Bražiskienė supažindino su Užimtumo tarnybos priemonėmis dėl darbuotojų įdarbinimo, perkvalifikavimo, pameistrystės, stažuočių, socialinės partnerystės ir kitų galimybių, kuriomis gali pasinaudoti KKI sektorius; atsakė ir pakomentavo rūpimus klausimus. Diskutavome apie kultūros ir kūrybinių industrijų nevyriausybinių organizacijų situaciją – pažangą ir iššūkius – NVO atstovavimą, įtaikdarystės palaikymą, plėtrą ir finansavimą, dalinomės patiriamais iššūkiais ir ieškomais sprendimais. Aptarėme projektų patirtis, planus, perspektyvas, bendradarbiavimo galimybes. Svečiuodamiesi Anykščių menų inkubatoriuje artimiau susipažinome su kūrėjais – rezidentais, jų veikla ir aktualijomis.

Savo narius raginame nepraleisti galimybių susitikti, kartu mokytis ir dalintis. Bičiulius ir norinčius susipažinti su NKIKIA kviečiame jungtis prie mūsų. Rašykite: ruta@creativeindustries.lt

Apie KKI profesionalų pusryčius Anykščių menų inkubatoriuje skaitykite NKIKIA FB pranešime >>>

Žemiau – susitikimo akimirkos nuotraukose. Autorė: Rūta Znamenskė.