Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

Naujos finansavimo galimybės kūrybininkams, verslininkams ir novatoriams

Creative Impact Research Centre Europe (CIRCE) skelbia dviejų programų, kurios remia kūrybiškus ir novatoriškus metodus sprendžiant aktualiausius visuomenės iššūkius, startą ir kviečia teikti paraiškas.

Visa informacija ir paraiškų teikimas >>>

Būtina išankstinė registracija iki 2023 m. vasario 28 d.

Pirmoji skelbiama programa – Draugijos programa: CIRCE nori suburti jaunus tyrėjus ir kūrybininkus iš visos Europos, kad išryškintų, tirtų ir pakeistų kūrybinės ekonomikos novatorišką galią pasitelkdama įvairius balsus ir perspektyvas. Remdamiesi kultūros ir kūrybos ekonomikos potencialu, programos dalyviai tiria ir išbando naujus būdus ir kūrybiškus sprendimus, kaip susidoroti su mūsų laikų iššūkiais. Šioje programoje šešių mėnesių laikotarpiui bus suteikta 40 stipendijų. Stipendininkai gauna 3800 eurų mėnesinę stipendiją ir CIRCE mentoriaus paramą.

Antroji skelbiama programa – Kūrybinio poveikio fondas: remiantis šiuo fondu, CIRCE remia projektų idėjų įgyvendinimą ar tolesnį plėtojimą, sprendžiant novatoriškus svarbiausių dabarties ir ateities problemų ir iššūkių sprendimus. Iš viso Kūrybinio poveikio fondas finansuos 13 verslumo inovacijų projektų, įskaitant penkis projektus, kurių sprendimų metodai yra išbandyti vietoje ir paruošti kitam plėtros etapui (kiekvienas ne daugiau kaip 200 000 eurų), ir aštuonias projektų idėjas, kuriomis siekiama koncepcijos įrodymo (daugiausiai po 50 000 eurų). Šioje programoje šešių mėnesių laikotarpiui bus suteikta 40 stipendijų. Stipendininkai gauna mėnesinę 3800 eurų stipendiją ir CIRCE mentoriaus paramą.

Paraiškų teikimo stipendijoms ir fondui etapai prasideda 2023 m. kovo 1 d.