Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

NAUJIENOS

Įvyko Visuotinis NKIKIA narių susirinkimas!

Balandžio 24 d., kultūros komplekse „SODAS 2123“, įvyko ilgai lauktas Visuotinis NKIKIA narių susirinkimas (VNS). Visi kartu apžvelgėme praėjusių metų iniciatyvas ir pasiekimus bei pristatėme NKIKIA išsikeltus tikslus 2024-iesiems metams.

SKAITYTI DAUGIAU

Visuotinis narių susirinkimas balandžio 24 d.!

Kviečiame NKIKIA narius ir visus nariais norinčius tapti fizinius ar juridinius asmenis dalyvauti NKIKIA VISUOTINIAME NARIŲ SUSIRINKIME, kur kartu apžvelgsime praėjusių metų iniciatyvas ir pasiekimus bei susipažinsime su NKIKIA išsikeltais tikslais 2024-iesiems metams.

SKAITYTI DAUGIAU

ATSTOVAVOME LIETUVOS KKI SEKTORIŲ ŠIAURĖS AMERIKOS IR LIETUVOS VERSLO FORUME!

Džiaugiamės galėdami atstovauti šalies kultūros ir kūrybinių industrijų sektorių ne tik vietiniu, bet ir tarptautiniu lygmeniu. Kovo 5-7 d. Niujorke praūžė 5-asis North American Lithuanian Business Forum / NALB Forum (Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo forumas). Šis renginys skirtas suartinti Lietuvos bei Šiaurės Amerikos ekonominius ryšius, stiprinti bendradarbiavimą su Lietuvos diaspora bei kurti abipusiai naudingus verslo santykius.

SKAITYTI DAUGIAU

Nacionalinio kultūros forumo 2023 dalyviai: neįmanoma atskirti kultūros ir ekologijos

Menininkai ypač jautriai reaguoja į besikeičiančią aplinką ir sugeba tuos pokyčius ištransliuoti visuomenei. Tai padeda suvokti pasaulį, jį pažinti ir keisti. Svarbu atrasti kūrybinius sprendimus, kurie padėtų tvarią visuomenę kurti, pergalvoti jos vystymosi kelius darnoje su gamta. Apie tai kalbėta lapkričio 28-ąją Vilniuje vykusiame 8-ajame Nacionaliniame kultūros forume, kuris šiais metais skirtas kultūros ir ekologijos temai.

SKAITYTI DAUGIAU