Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

NAUJIENOS

[LRT.lt] Dalia Ibelhauptaitė: reikėjo sukrėsti sistemą – ir aš tai dariau

„Iš meilės ir tyro idealizmo sėkmės ir finansinių rezultatų negausi. Jei norime turėti pasaulinio garso atlikėjus, privalome investuoti į jaunus žmones, suteikti jiems galimybių augti ir tobulėti. Buvo laikas, kai bohemiečiams veždavome kalbos, dainavimo mokytojus iš Anglijos, Vokietijos, su mūsų atlikėjais dirbo pasaulinio garso, apdovanojimų laimėję dailininkai, choreografai, o ir aš pati operos solistams kūriau aktorinę mokyklą“.

SKAITYTI DAUGIAU

[LRT.lt] Skandinavijoje dirbę edukologai svajonių mokyklą kuria Švenčionėliuose

„Iš danų kalbos kilusį skandinavišką terminą „hojskolės“ sunku išversti. Aukštosios liaudies mokyklos Lietuvoje tarsi ir neskamba, primena sovietmetį, tačiau išties tai yra laikinos mokymosi bendruomenės, kuriose gali mokytis, eksperimentuoti“, – sako mokymosi patirčių dizaineris, beveik dešimtmetį Skandinavijoje pragyvenęs edukologas Aurimas Ražanauskas.

SKAITYTI DAUGIAU

Įvyko Visuotinis NKIKIA narių susirinkimas!

Balandžio 24 d., kultūros komplekse „SODAS 2123“, įvyko ilgai lauktas Visuotinis NKIKIA narių susirinkimas (VNS). Visi kartu apžvelgėme praėjusių metų iniciatyvas ir pasiekimus bei pristatėme NKIKIA išsikeltus tikslus 2024-iesiems metams.

SKAITYTI DAUGIAU

Visuotinis narių susirinkimas balandžio 24 d.!

Kviečiame NKIKIA narius ir visus nariais norinčius tapti fizinius ar juridinius asmenis dalyvauti NKIKIA VISUOTINIAME NARIŲ SUSIRINKIME, kur kartu apžvelgsime praėjusių metų iniciatyvas ir pasiekimus bei susipažinsime su NKIKIA išsikeltais tikslais 2024-iesiems metams.

SKAITYTI DAUGIAU

ATSTOVAVOME LIETUVOS KKI SEKTORIŲ ŠIAURĖS AMERIKOS IR LIETUVOS VERSLO FORUME!

Džiaugiamės galėdami atstovauti šalies kultūros ir kūrybinių industrijų sektorių ne tik vietiniu, bet ir tarptautiniu lygmeniu. Kovo 5-7 d. Niujorke praūžė 5-asis North American Lithuanian Business Forum / NALB Forum (Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo forumas). Šis renginys skirtas suartinti Lietuvos bei Šiaurės Amerikos ekonominius ryšius, stiprinti bendradarbiavimą su Lietuvos diaspora bei kurti abipusiai naudingus verslo santykius.

SKAITYTI DAUGIAU