Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2024

Leiskitės į pasakų pasaulį: Vilniaus knygų mugė kviečia į didžiulę kultūros ir kūrybos šventę!

Vilniaus knygų mugė – didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse, vienas ryškiausių kultūros įvykių Lietuvoje. Šis skaitymą populiarinantis ir jį švenčiantis renginys kasmet į susitikimus su rašytojais, knygų pristatymus, diskusijas, koncertus, parodas, kūrybinius užsiėmimus ir kitas kultūrines veiklas sukviečia lankytojus iš visos Lietuvos.

Mugėje kasmet dalyvauja apie 300 leidyklų ir kitų kultūros organizacijų iš Lietuvos ir užsienio šalių, įvyksta virš 500 įvairiausių renginių ir koncertų, o per keturias dienas mugę aplanko daugiau nei 50 tūkstančių lankytojų.

  • 02.22 Ketvirtadienis – bičiulių diena. Bičiulių dieną – nemokamas mugės lankymas bibliotekininkams!
    * Tik su bibliotekininko pažymėjimu.
  • 02.23 Penktadienis – ilgasis penktadienis.
  • 02. 24 Šeštadienis – radarom šeštadienis.
  • 02. 25 Sekmadienis – Šeimos sekmadienis.

Knygų mugėje skaitytojai turės progą pirmi įsigyti naujausius lietuvių ir užsienio rašytojų kūrinius bei apsilankius renginiuose gauti rašytojos ar rašytojo autografą. Kaip ir kasmet, rengiami DISKUSIJŲ KLUBO pokalbiai aktualiomis temomis: dirbtinio intelekto ir jo kuriamo pasaulio, meno ir propagandos, nepamirštant vis dar vykstančio karo Ukrainoje. Kartu su Lietuvos audiosensorine biblioteka bus skiriamas dėmesys kitaip skaitantiems žmonėms.

Jaunųjų skaitytojų salės lankytojus džiugins naujų knygų gausa leidyklų stenduose ir įvairios kūrybinės veiklos bei scenoje vyksiantys renginiai. Salėje veiks Lietuvos bibliotekininkų kuriama atvira BIBLIOTEKŲ ERDVĖ, vaikų knygų kūrėjai kvies į dirbtuves KŪRYBOS ERDVĖJE BE FORMULIŲ. JAUNIMO TAŠKE bus galima dalyvauti diskusijose apie labiausiai rūpinčius dalykus. Pačių mažiausių skaitytojų lauks jaukaus KNYGŲ STARTO kampelio sumanytojai. 

„Amfiteatro“ salėje vyks literatūros, muzikos, performatyvūs renginiai, o AGATA-OS „Muzikos salėje“ – Lietuvos muzikinės produkcijos mugė su dešimtimis koncertų, pokalbių ir susitikimų.

Daugiau informacijos galite rasti: https://vilniausknygumuge.lt/

 

Data

2024-02-22 - 25
Expired!

Vieta

LITEXPO
Laisvės pr. 5, Vilnius
Lietuvos leidėjų asociacija

Organizatorius

Lietuvos leidėjų asociacija
Website
https://lla.lt/lt/