Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

Vilmos Bader paroda “Tales from north and south”

Laukiame Jūsų Vilmos Bader tekstilės parodoje “Tales from North and South”!

Parodoje pristatomi kūriniai – tai rankomis siuvinėta tekstilė, unikali vis labiau mechanizuotame ir automatizuotame pasaulyje. Šioje parodoje autorės  dėmesio centre – Islandija ir Australija. Menininkė  tyrinėja vietos istorijas, ritualus, atgaivina prisiminimus ir liudijimus, kurie leidžia susipažinti su dviem skirtingomis kultūromis, o tai savo ruožtu atskleidžia vietos bendruomenių, kultūros paveldo ir kitas šiuolaikines problemas.

Vilma Bader – australų menininkė, kilusi iš Mauricijaus, gyvenanti ir kurianti Gadigalio ir Muru-Ora-Dial žemėje. 2009 m. autorė baigė vizualiųjų menų magistro studijas, 2013 m. – filosofijos (vizualiųjų menų) doktorantūros studijas Sidnėjaus menų koledže, Sidnėjaus universitete, gavo Australijos po-diplominių studijų (APA) stipendiją.

Vilma sako: „Mano darbuose nuolat kartojasi tema, kaip aš matau ir suprantu savo vietą pasaulyje. Man patinka egalitarinis siuvinėjimo rankomis metodas, jo sąsajos su buitimi bei intymumu. Į tekstilę žiūriu kaip į „minkštą“ mediją, kurios pagalba sprendžiamos „sunkios“ problemos.

Data

2024-01-30 - 2024-03-02
Expired!

Vieta

Vilniaus Rotušė, Didžioji g. 31. Vilnius
Vilniaus rotušė

Organizatorius

Vilniaus rotušė
Website
https://www.vilniausrotuse.lt/lt