Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

TVARUMO IR SKAITMENINIMO SINERGIJA TAIKANT PROJEKTAIS GRĮSTO MOKYMOSI MODELĮ (D-PBL)

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

Projekto tikslas – sujungti skaitmeninį mokymą ir mokymąsį (EAD) su projektinių mokymusi (PBL) taikomu daugianacionaliniame kontekste, kad būtų naudinga aukštojo mokslo studentams ir dėstytojams.
Projekto tikslo bus siekiama sukuriant šiuos intelektinius produktus:

  • 01 – EAD skaitmeninių kompetencijų tyrimas
  • 02 – EAD mokymo priemonių rinkinys dėstytojams
  • 03 – Skaitmeninių PBL elementų architektūra
  • 04 – PBL skaitmeninio mokymo-mokymosi gairės

Pirmasis intelektinis produktas bus EAD skaitmeninių kompetencijų tyrimas. Šis rezultatas susidės iš dviejų smulkesnių uždavinių: pirma, pati apklausa bus taikoma aukštojo mokslo dėstytojams, siekiant išsiaiškinti, ar jie turi reikiamų EAD įgūdžių; antra, surinktų atsakymų analizės pagrindu, bus parengta poreikių analizės ataskaita.

Tada projekto metu bus sukurtas EAD mokymo priemonių rinkinys / kursai dėstytojams. Į šį įrankių rinkinį bus įtraukti vartotojo instrukcijos / nurodymai (vaizdo įrašu ir el. knygų formatu) apie technines, pedagogines ir elgesio ypatybes. Šiuo priemonių rinkiniu siekiama suteikti dėstytojams galimybę naudotis skaitmeniniais elementais ir pritaikyti PBL savo darbo metu.

Įgyvendinant projektą, taip pat bus suprojektuota ir pristatyta skaitmeninių elementų D-PBL architektūra (03), t.y. patalpų, kuriose bus naudojamas D-PBL, brėžiniai ir gairės. Patalpų architektūra apima patalpų struktūrą, įrangą ir jos išdėstymą patalpoje, taip pat kaip ir dėstytojo darbo vietos padėtį bei išdėstymą.

Tai bus PBL grupės „buveinė“, iš kurios bus vykdoma didžioji daugiadisciplininio komandinio darbo dalis. Galiausiai projekto metu bus parengtas skaitmeninio probleminio mokymo ir mokymosi gairių rinkinys. Šios gairės padės reziumuoti projekto įgyvendinimo metu gautus rezultatus tiek plėtojant, tiek bandant veiklas realioje darbo aplinkoje (auditorijoje). Tai bus geras pavyzdys kitoms aukštojo mokslo organizacijoms ir iniciatyvoms šioje srityje.

Registracija į renginį: https://events.vtdko.lt/D-PBL

Data

2024-02-29
Expired!

Time

10:45 - 14:30
Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija

Organizatorius

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija
Website
https://vtdko.lt