Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

ŠOKIS SKALBIMO MAŠINAI IR MAMAI

Atrodo toks nuvalkiotas klausimas: „Koks tavo pirmasis atsiminimas apie mamą?“

Pasaulyje, kuriame motinos yra arba deivės, arba pragaro siųsti monstrai, neturėti jokio mamos paveikslo – sunkiai įsivaizduojama. Kaip jį susidėlioti? Ar jo reikia? Kaip gyventi be mamos portreto?

2018 m. spektakliu „Šokis dulkių siurbliui ir tėčiui“, kūrybinį triptiką pradėjusi choreografė ir šokėja Greta Grinevičiūtė pristato antrąjį šeimos ryšius nagrinėjantį darbą. G. Grinevičiūtė bendradarbiauja su šiuolaikinio šokio kūrėju, atlikėju ir dėstytoju Andriumi Katinu, kuris spektaklyje pasirodys Helsinkyje įrašytose vaizdo projekcijose, ar telefono skambutyje gyvenančiu balsiniu pavidalu. Judviejų nuotolinis darbas karantino metu ne tik išlaikė gyvą spektaklio idėją, bet ir suteikė jai naują formą, atkartojančią ir pačios šokėjos santykį su tėvu.

Spektaklio metu Greta žiūrovus kvies kartu keliauti per jos būtus ir nebūtus prisiminimus bei apsilankyti instaliacijoje – svajonėje, kurios nebeįmanoma susapnuoti.

Bilietus įsigyti galite: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/sokis-skalbimo-masinai-ir-mamai-anyksciai-404978/

Detalesnė informacija: https://www.facebook.com/events/621408313536279/?ref=newsfeed

Renginį organizuaja Anykščių menų inkubatorius kartu su MMLAB

Data

2023-10-25
Expired!

Time

18:00

Vieta

Anykščių menų inkubatorius, J. Biliūno g. 53, Anykščiai