Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

Šeiko Šokio Teatras

Kontaktinės improvizacijos pagrindų seminaras su Aiste Jančiūte

  • Laikas: vasario 10 d., 11-16:30 val.
  • Vieta: „Kultūros fabrikas“, Bangų g. 5A, Klaipėda, 5 a., C salė.
  • Būtina išankstinė registracija! Registracijos forma ir daugiau informacijos apie renginį: https://forms.gle/XEQ3ZfzEFkmE8zR99

Kontaktinė improvizacija gali atliepti viena didžiausių tavo gyvenimo malonumų – bendrą kūrybą per judesį, prisilietimą, tylą, žvilgsnį, erdvės pojūtį, įsiklausymą. Tai šokis, kuris pažadina atvirumą būti subtiliai, švelniai, jautriai ir tuo pačiu drąsiai, kūrybingai ir autentiškai šokyje su kitu.

Kontaktinė improvizacija yra viena iš nedaugelio šokio formų kurioje šokama visu kūno paviršiumi. Prisilietimas tampa esminiu improvizuotai judant su kitu. Jis padeda įsiklausyti į save ir kitą bei atrasti naujas judesio galimybes.

Seminaro metu prisiliesime prie kontaktinės improvizacijos pagrindų, kaip svorio atidavimas-priėmimas bei kintantis prisilietimo taškas. Įvairių pratimų pagalba ieškosime, kaip nepamesti ryšio su savimi, judant kontakte su kitu. Tyrinėsime, kokiais būdais galima matyti, suvokti, kurti ir palaikyti nuolat kintančius ryšius. Svarbiausia – noras smalsiai eksperimentuoti, šokio patirtis nebūtina.

Data

2024-02-10
Expired!

Time

11:00 - 16:30

Vieta

Kultūros fabrikas
Bangų g. 5A, Klaipdėda
Kultūros fabrikas

Organizatorius

Kultūros fabrikas
Website
https://kulturosfabrikas.lt/lt/