Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

Seminaras/dirbtuvės „Miesto origamis“

Lanksčios laikino panaudojimo strategijos urbanizuotų teritorijų plėtroje

Kiekviename mieste yra vietų, kur širdis plaka nevienodai, palikdama tuštumą laukimui ir kūrybai. Laikinai atgyjančias erdves, kur kiekviena akimirka turi savo tikslą, o kiekvienas gestas – savo prasmę, patiriame, dažniausiai, per kultūros renginius. O jei šios praktikos taptų Lietuvos miestų strategija?
Į susitikimą kviečiame visus, kam rūpi jų miestai: bendruomenes, visuomenės narius, architektus, dizainerius, urbanistus, kultūros lauko dalyvius ir sprendimų priėmėjus, studentus, mokslininkus. Renginys – nemokamas ir atviras visiems.
  • Kada? Vasario 9 d., penktadienį, 9.30 – 14.30 val.
  • Kur? „Auditorija“ (Remontuojama M. Žilinsko dailės galerija), Nepriklausomybės a. 12, Kaunas.
  • Registracija: https://forms.gle/sZ4cMUxxdzrmkePU7
KĄ APTARSIME? Renginyje kalbėsimės apie „laikinojo urbanizmo“ potencialą: kaip laikinasis naudojimas, laikinosios veiklos ir laukimo laiko panaudojimas gali tapti nuolatine praktika regeneruojamose statiniuose ir erdvėse? Kokie yra įkvepiantys užsienio šalių pavyzdžiai? Kaip šias praktikas skatinti ir įgalinti Lietuvoje?
KODĖL TAI SVARBU? Miestai gyvena ir kvėpuoja per pokyčius, o laikinumas suteikia galimybę eksperimentuoti, mokytis ir augti, prisideda prie miestų įvaizdžio kūrimo. Diskutuosime, kaip šias taktikas galime įtraukti į strateginį planavimą ir kūrimą, kad miestai taptų dar įtraukesni ir dinamiškesni.
Šio susitikimo nenorėtume vadinti tiesiog renginiu. Tai pokalbis su miestu ir jo erdvėmis, kuriame kiekvienas iš mūsų yra svarbus.
Išsami programa ir renginio informacija: https://fb.me/e/x1ZaPIFdg

Data

2024-02-09
Expired!

Time

09:30 - 14:30

Vieta

„Auditorija“ (Remontuojama M. Žilinsko dailės galerija)
Nepriklausomybės a. 12, Kaunas
Kauno technologijos universiteto Dizaino centras

Organizatorius

Kauno technologijos universiteto Dizaino centras
Website
https://midf.ktu.edu/dc/