Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

Polina Verbytska paroda AUTSAIDERIS

Pagrindinė individo realybė yra subjektyvi tikrovė

Parodoje eksponuoju nedidelių antropomorfinių skulptūrų ir piešinių kolekcijas, kuriose tyrinėju su žmogumi vykstančias metamorfozes, keičiančias jo vidinį pasaulį ir paliekančias pėdsaką išorėje. Kadangi pagrindinė individo realybė yra subjektyvi tikrovė, išorinio pasaulio pokyčiai tiesiogiai jo nepaveikia, tačiau formuoja žmogaus savivaizdį netiesiogiai, palikdami kaprizingas savo buvimo pasekmes.

Polina Verbytska (1989, Kijevas) – menininkė ir skulptorė iš Ukrainos. Nuo 2012 m. ji kuria antropomorfines skulptūras ir bareljefus. Polina studijavo vaizduojamąjį meną Drahomanovo universitete, Kijeve, Ukrainoje. Savo kūrinius ji apibūdina kaip „bjaurųjį realizmą“, nes juose atsispindi fiziškumo sąlygos be „estetinės cenzūros“.

Polinos personalinės parodos surengtos galerijoje Transformart (Serbija), Dukley (Juodkalnija), Karas (Ukraina), IZONE (Ukraina), Barbacan Art Space (Ukraina). Jos darbų yra privačiose kolekcijose Ukrainoje, Juodkalnijoje, ES šalyse, JAV, Australijoje. Šiuo metu Polina gyvena ir dirba Klaipėdoje. 

Instagram: verbytska_po

Parodos architektūra: Marija Marcelionytė-Paliukė

Data

2024-01-12 - 2024-02-12
Expired!

Vieta

Parodų erdvė „5 malūnai“
Malūnų g. 5, 01203 Vilnius
Vilniaus dailės akademija

Organizatorius

Vilniaus dailės akademija
Website
https://www.vda.lt/