Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

Sėkmės paslaptys

Atvira mastermind sesija ir tinklaveika

Sėkmė aplanko tuos, kurie jai ruošiasi.

Klaipėdos kultūros fabrikas kviečia į atvirą mastermind sesiją ir tinklaveiką.

Mastermind yra bendradarbiavimo būdas, kai du ar daugiau asmenų deda mąstymo pastangas sprendimo suradimui, įsijungia papildomas aukštesnis protas.

Išskirtinai daug pasiekę asmenys dalinasi, kad dalyvavimas mastermainduose prisidėjo prie jų sėkmės. Tai yra todėl, kad mastermainduose yra didžioji dalis aukščiau išvardintų sėkmės priežasčių: mąstymo keitimas, greitas mokymasis, tikslų kėlimas ir planavimas, kaip juos pasiekti, skatinimas veikti, nuoseklumas, palaikanti aplinka, energija, ryšių kūrimas ir daugiau.

Ar turite svajonę? Tikslą? Ar aiškiai žinote, ką turi padaryti, kad tai taptų realybe? Kas nutiktų, jei kasdien, nuosekliai, padarytumėte tai, kas priartina Jus prie svajonės vizijos?

Vienam dažnai būna sunku išlaikyti pastovumą ir motyvaciją siekti savo svajonių ar tikslų.
Kaip žmonės pasiekia didelių tikslų ir gyvena savo svajonių gyvenimą? Pagrindinės priežastys ir veiksniai yra nuoseklumas, pastovumas, atkaklumas, žinojimas, ką turi padaryti ir darymas.
Kaip užsitikrinti tokias sąlygas? Kaip aiškiai žinoti, ką turi padaryti ir kaip visąlaik turėti motyvacijos tai daryti?
Atsakymas – grupės palaikymas ir įsipareigojimas prieš grupę siekti savo tikslų. Mokslininkai yra atlikę tyrimus ir nustatė, kad didžiausia tikimybė pasiekti savo tikslus yra turėti juos užrašytus ir atskaitomybė, tai yra turėti asmenį ar grupę, kam reguliariai atsiskaitai, kaip tau sekasi siekti savo tikslo.

Vietų skaičius ribotas
Registracija:  https://forms.gle/NtPzVC9qVix7KMgG8

Veiksmas visada sukuria galimybes.

Data

2024-02-06
Expired!

Time

18:00 - 20:00

Vieta

Kultūros fabrikas
Bangų g. 5A, Klaipdėda
Kultūros fabrikas

Organizatorius

Kultūros fabrikas
Website
https://kulturosfabrikas.lt/lt/