Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

„(Ne)girdimas jaunas balsas: kultūrinis ugdymas ir pilietiškumas”

📢  LAPKRIČIO 22 D. KINO IR MEDIJŲ ERDVĖJE „PLANETA”!

Ar jaunimas Lietuvoje įsitraukia į demokratinius procesus? Ar kultūrinis ugdymas padeda ir ar gali padėti išgirsti jaunimo balsą? Ką Lietuvoje darome puikiai, o ko dar galime pasimokyti iš kitų Europos šalių gerųjų praktikų?

Tai itin reikšmingi klausimai visos Europos kontekste. Europos Komisijos užsakymu yra atliekami įvairūs tyrimai, siekiant įvertinti, kaip kultūrinis ugdymas įgalina jaunimą tapti aktyviais kultūrinės demokratijos bendrakūrėjais.

Bandant sukurti Europinį modelį, kuriuo kultūrinės organizacijos galėtų prisidėti ne tik įtraukdamos jaunimą, bet ir garsindamos jų balsą lapkričio 13-14d. Portugalijoje įvyko kultūrinėms organizacijoms itin reikšminga konferencija „Jaunimas, veiksmas, kultūra – link kultūrinės demokratijos” (‘Youth-Action-Culture – Towards Cultural Democracy’).

Konferencijos tikslas – dalintis idėjomis ir inovatyviais sprendimais, kaip užtikrinti, kad demokratiniuose procesuose būtų išgirstas jaunų žmonių balsas, o kultūra ir kultūrinis ugdymas įgalintų jaunąją kartą veikti.

Konferencijos metu įžvalgomis ir patirtimi dalinosi įvairių tarptautinių kultūros organizacijų atstovai, tarp jų ir asociacijos „Kūrybinės jungtys” vadovė, kūrybiško ugdymo ekspertė Milda Laužikaitė.

Jei Jums aktuali šioji tema arba manote, kad savo veikla galėtumėte įgalinti jauną balsą, kviečiame atvykti į pirmąjį susitikimą, kurio metu ne tik pasidalinsime vertingiausiomis konferencijos įžvalgomis, tačiau ir bandysime aptarti, ką ir kaip galime nuveikti ateityje idant kultūrinis ugdymas ne tik įtrauktų jaunimą, bet ir būtų svarbus įrankis platinti, garsinti jaunimo balsą.

Registracija: https://forms.gle/8667HnAf5zWJShwY9

Nuoroda į FB event’ą: https://fb.me/e/1E7PfuPXN

Data

2023-11-22
Expired!

Time

13:00 - 15:00
KŪRYBINĖS JUNGTYS

Organizatorius

KŪRYBINĖS JUNGTYS
Website
https://www.kurybinesjungtys.lt/