Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

MMLAB: ĮKVĖPIMO STOTELĖ | RYŠIAI

Objektų teatro ir pojūčių teatro sintezė, kviečianti dalyvius pailsėti, patirti užrištimis akimis.

Kviečiame į patyrimų erdvę, kurią pavadinome “Įkvėpimo stotele”. Šį performansą sujungusios jėgas sukūrė Indrė Storpirštienė – aktorė, tyrinėjanti terapiją, objektų teatrą ir Karolina Žernytė – pojūčių teatro įkūrėja, aktorė ir režisierė.

Tai objektų teatro ir pojūčių teatro sintezė, kviečianti dalyvius pailsėti, patirti užrištimis akimis. Kurio tikslas – priminti, ką reiškia iš tiesų būti ir jaustis šio pasaulio dalimi, būti atviru, jaustis reikalingu. Meditatyvus pabuvimas gamtoje vidury judraus miesto paleis dalyvius smalsesnius, atviresnius, kvėpuojančius pilnais plaučiais. Patyrimų erdvė sukurta pajausti tai, kas nematoma, įsiklausyti į savo ir gamtos ritmą miesto apsuptyje. Performansas kviečia išjausti emocijas patiriant kvapus, tekstūras, muziką, formą. Intuityviai judėdami pojūčių erdvėje, žiūrovai renginį galės patirti dviem būdais: būti vedančiuoju ir vedamuoju.

Dalyviai bus suskirstyti po du ir vedini instrukcijų tyrinės visas pasaulio stichijas.

FESTIVALĮ ORGANIZUOJA: VšĮ Rūpestiga kultūra

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija: https://www.rysiaifest.lt/event-details-registration/ikvepimo-stotele-indre-storpirstiene-ir-karolina-zernyte

Data

2023-10-06
Expired!

Time

19:00 - 20:00

Vieta

MMLAB erdvė
13A Vokiečių gatvė, Vilnius