Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

LATGA Autorių namai I Kultūros naktis

Per 6 tūkstančius autorių vienijanti asociacija LATGA jungiasi prie „Kultūros nakties“ ir kviečia į tarpdisciplininį renginį „LATGA Autorių namai“, kuriame pamėgins atskleisti Lietuvos autorių potencialą, pasitelkiant pačias įvairiausias meno formas ir žanrus.

Visiškai naujoje laisvalaikio erdvėje – Vingrių skvere (už Mo muziejaus) – iškilsianti sudėtingos konstrukcijos, kelių aukštų scena tą vakarą iš tiesų primins namus: čia realiai arba virtualiai apsigyvens didelis būrys tiek puikiai žinomų, tiek dar tik pradedančių kūrybinį kelią muzikos, kino, teatro, literatūros ir vizualiojo meno autorių. Autoriai ne tik pristatys jau žinomus savo ar kolegų kūrinius, bet ir realiu laiku kurs, improvizuos, bendradarbiaus vieni su kitais, siekdami padovanoti žiūrovams netikėtą įvairiausių vaizdų ir garsų kupiną reginį.

Renginyje dalyvauja: „Happyendless“, „Colours of Bubbles“, Jurga Šeduikytė, Rūta Loop, Žygimantas Mesijus Kudirka, Saulius Petreikis, Paulius Kilbauskas, Vygintas Kisevičius, Eitvydas Doškus, Algirdas ir Remigijus Gataveckai, Agnijos Šeiko šokio teatras, Agnė Gintalaitė, Miglė Vilčiauskaitė-Migloko, Gytis Ivanauskas, Aleksandras Špilevojus, Birutė Mar, Marius Burokas, Jurgita Jasponytė, Aušra Kaziliūnaitė, Slaptoji piešėjų draugija ir kiti įvairių sričių autoriai ar jų kolektyvai.

Renginys interaktyvus: žiūrovai galės mėgautis menu ne tik stebėdami sceną iš toliau, bet ir užsukti į šių itin meniškų namų vidų ar net pabūti jo dalyviais.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama.

Daugiau informacijos >>>

Data

2023-06-16
Expired!

Informacija

Skaityti daugiau

Vieta

Vingrių skveras, Vilnius
LATGA

Organizatorius

LATGA
Website
https://www.latga.lt