Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

Kūrybiškumo festivalis ADC*LT 2023

Kviečiame visus į kūrybiškumo festivalį ADC*LT 2023!

ADC*LT sveikina jus su ketvirtuoju kūrybiškumo festivaliu, kuris skirtas dizaino, reklamos ir Lietuvos kūrybos sektorių bendruomenei. Festivalis siekia skatinti keitimąsi patirtimi ir geriausiomis praktikomis, apdovanoti stipriausius pastarųjų metų darbus bei prisidėti prie jaunųjų kūrėjų kompetencijų ugdymo. Šiais metais spalio 13 d. taip pat pakviesime į naują traukos lokaciją Naujamiestyje – Cyber City!

Šių metų festivalio tema – AUGTI IR AUGINTI. Tai dviašmenis iššūkis, su kuriuo kasdien susiduria jau šiokią tokią patirtį sukaupę kūrėjai. Vadovavimas sau ir kitiems, imposterio sindromas ir kūrybinė lyderystė dirbtinio intelekto amžiuje.

Festivalio programa:

10:00-18:00 konferencija

11:00-15:00 jaunųjų talentų programa

19:00 apdovanojimai

Festivalį tradiciškai sudarys trys dalys:

KONFERENCIJA. Šiemet išgirsime užsienio ir Lietuvos pranešėjus bei diskusijos panelių dalyvius, kurie nagrinės ne tik asmeninį profesinį augimą kūrybinėse industrijose, bet ir problemas, su kuriomis susiduria geri specialistai tapę vadovais.

APDOVANOJIMAI. Konkurso žiuri, atrinkta iš industrijos kolegų visame pasaulyje, išrinks stipriausius praėjusiųjų metų dizaino, reklamos, komunikacijų projektus, kurie vėliau gaus teisę dalyvauti tarptautiniame ADC*E festivalyje. Šie metai bus pirmieji, kuomet festivalis turės dvi komisijas: reklamos ir dizaino darbams vertinti. Festivalio kulminacija – apdovanojimai, per kuriuos yra skelbiami šių metų geriausieji ir švenčiamas kūrybiškumas!

JAUNIEJI TALENTAI. Tai galimybė jauniems kūrėjams gauti įžvalgų ir patarimų iš savo srities profesionalų. Portfolio peržiūrų metu reklamos, fotografijos ir dizaino srities naujokai, turės galimybę pademonstruoti savo portfolio mentoriams bei gauti jų grįžtamąjį ryšį. Programa vyksta jau nebe pirmus metus, todėl čia buvo atrasta nemažai talentų, daug kūrėjų yra gavę darbo pasiūlymus iš savo mentorių. Kaip ir kasmet bus ieškomas tas vienintelis darbas, kuris keliaus į ADC*E jaunųjų talentų kategorijos finalą.

Festivalio bilietus galite įsigyti čia:https://tickets.paysera.com/lt/event/kurybiskumo-festivalis-adc-lt-2023

 

Data

2023-10-13
Expired!

Time

09:30

Vieta

Cyber City
Švitrigailos gatvė, Vilnius