Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

Informacinis renginys – ATVIRUMO MENAS

Popierinės auditorijos ar gyvi žmonės?

Nevyriausybinių ir viešojo sektoriaus kultūros organizacijų atstovus kviečiame į nuotolinį renginį „ATVIRUMO MENAS informacinis renginys: popierinės auditorijos ar gyvi žmonės?”. Jame į kultūros organizacijas bus žiūrima ne kaip į uždaras sistemas, bet į kaip esančias nuolatinėje apykaitoje su išore ir su savo auditorijoms. Bus gilinamasi, kaip pamatyti auditoriją ne kaip mistišką „masę”, bet pažinti žmones, ateinančius su unikaliomis patirtimis, lūkesčiais ir kaip juos prasmingai įtraukti į bendrakūros procesą.

Renginio metu „Kūrybinių jungčių” atstovės pristatys kultūros organizacijoms skirtą tęstinę programą „Atvirumo menas” bei unikalų kultūros organizacijų diagnostikos įrankį Kūrybingos organizacijos žemėlapį. Programa ir jos metu naudojamas įrankis padeda organizacijoms giliai įsivertinti savo veiklą ir eiti didesnio atvirumo, kūrybingumo, savęs ir auditorijų pažinimo keliu.

Šiuo metu kultūros organizacijos yra kviečiamos teikti paraiškas dalyvauti programoje. Dėl to galėsite išgirsti visus atsakymus į aktualius su dalyvavimu programoje susijusius klausimus.


Kvietimas teikti paraiškas „Atvirumo menas: DIAGNOSTIKA”: https://shorturl.at/jCPQ1
Anketos laukiamos iki kovo 12 d. (imtinai): https://forms.gle/LMKtho4K21iSXPSQ6
Atrankos rezultatai bus paskelbti iki 2024 m. kovo 21 d.
Daugiau apie programą: https://www.kurybinesjungtys.lt/atvirumo-menas/

Data

2024-02-29
Expired!

Time

10:00 - 12:00

Vieta

Nuotoliniu būdu
KŪRYBINĖS JUNGTYS

Organizatorius

KŪRYBINĖS JUNGTYS
Website
https://www.kurybinesjungtys.lt/