Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

„EGOMAŠINA” albumo „Nejuokinga” pristatymas

„Leidžiam savo ketvirtą albumą. Kviečiam klausytojus, vieną dainą girdėjusius, niekad neklausiusius, grupės narių tėvus ir pusbrolius, švogerius”

Ko tikėtis? Išleidę albumą, „EGOMAŠINA” groja dainas Vilniaus publikai, kuri visad priima šiltai. Prasidėjus koncertui kažkas bare perka alų ir nepalieka arbatos. Karolis galbūt jau pataiko į soliaką, nes vis tik antras turo koncas. Po trečios dainos tūlike eilės nėra. Greita daina. Moshas. Panelė prasileido į nosį. Bičas pasisuko kelį, meniskas sugis po 6 mėn. Viskas kaip sulėtintam filme. Lauke pavasaris. Tarp dainų – nesurepetuoti lievi bajeriai. Tomas sako nerišlią mintš, Antanas ant viršaus ketvirtą kartą sako ‘ačiū’. Rieda. Moshas per „Rieda”?? Ok. Styga nenutrūko. Liko dvi dainos. ‘Ačiū’ pasakė jau 33 kartus. Jei įsigilintum, kažkodėl visad ‘ačiū’ pasako būtent 33 kartus. Hmmm. Paskutinė daina. 5 žmonės jau išėjo. Paskutinė daina dar kartą. Nuperkamos 3 maikės ir, galbūt, vinilas.
„Ketvirtasis albumas toliau pasakoja, ką mąstom ir jaučiam. Bus piktų ir ramių dainų. Bus ir senų. Laukiam”, – EGOMAŠINA.

EGOMAŠINA – adrenalino, serotonino, dopamino ir kitų substancijų varomoje EGOMAŠINOJE gaudžia sintezatoriaus vėsinamos garažinio (kraut/surf) roko turbinos, užtikrinančios sklandų riedėjimą ir ironiškus triukus ant alternatyvinės muzikos rampų.

Data

2024-05-30

Vieta

Menų fabrikas „Loftas“, Švitrigailos g. 29, Vilnius
Menų fabrikas „Loftas“

Organizatorius

Menų fabrikas „Loftas“
Website
https://menufabrikas.lt/