Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

Diskusija su kandidatais į Vilniaus miesto merus „Kultūra augina miestą. Ar miestas augina kultūrą?“

Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija kartu su partneriais organizuoja diskusiją su kandidatais į Vilniaus miesto merus „Kultūra augina miestą. Ar miestas augina kultūrą?“ Renginio tikslas – išgirsti kandidatų nuomonę, programines nuostatas ir vizijas dėl kultūros ir kūrybinių industrijų įveiklinimo Vilniaus mieste, aptarti kultūros ir kūrybinių industrijų reikšmę ir vaidmenį savivaldoje, siekiant sudaryti palankias sąlygas KKI sektoriaus plėtrai kuriant miesto socialinę ir ekonominę gerovę, įgyvendinant kūrybines idėjas, mikrorajonų atgaivinimo iniciatyvas, finansavimo, kultūros organizacijų, nevyriausybinio sektoriaus bendradarbiavimo su savivalda plėtros, daugelį kitų rūpimų klausimų.

DATA ir LAIKAS: 2023 m. vasario 21 d. 14:30-18:00

VIETA: Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Konferencijų salė (Gedimino pr. 51, Vilnius)

Registracija vyksta iki vasario 15 d. imtinai.

Renginys nemokamas.

Partneriai: Pokyčių tyrimų institutas, AGATA, Baltic Film & Creative Tech Cluster, Lietuvos dizaino asociacija, Lietuvos leidėjų asociacija, Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Renginio įrašas ir nuotraukų galerija bus pasiekiami renginio organizatoriaus ir partnerių komunikacijos kanalais – socialinių tinklų, interneto svetainių ir kitais.

Finansuoja: Lietuvos kultūros taryba

Data

2023-02-21
Expired!

Informacija

Skaityti daugiau

Vieta

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Gedimino pr. 51, Vilnius
Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija

Organizatorius

Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija