Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

„Cradle of Filth“

Koncertas Vilniuje

Viena sėkmingiausių ir įtakingiausių šiuolaikinių sunkiosios muzikos grupių iš Jungtinės Karalystės – „Cradle of Filth“ – sugrįžta į Lietuvą. Drauge su jais atvyksta „Wednesday 13“, „Sick N Beautiful“ ir „DRIFT“.
Prieš trisdešimt ilgų ir nerimastingų metų „Cradle Of Filth“ iš pragaro gelmių ištrūko ant niūraus Suffolko betono ir tapo neginčijamais sunkiojo metalo milžinais.
Dani Filth vadovaujama grupė, giliai šaknimis įsišaknijusi gotikinio ir okultinio smalsumo pasauliuose, išgyveno daugybę sukrėtimų ir išbandymų. Tai jai leido užsitarnauti išskirtinę kūrybinę jėgą ir vienos labiausiai maištingai linksmų gyvai skambančių grupių, kokias tik yra sukūręs metalo pasaulis, reputaciją.
Į Lietuvą „Cradle Of Filth“ sugrįžta antra kartą, o drauge su jais Vilniuje lankysis horror panko amerikiečių atlikėjas „Wednesday 13“, kuriantis siaubo filmų įkvėptą muziką, „Sick N Beautiful“ – unikalų hardkoro ir modernaus metalo mišinį serviruojantys italai bei „DRIFT“ – atmosferinio industrinio roko grupė iš Los Andželo.

Data

2024-02-13
Expired!

Time

18:00 - 23:30

Vieta

Menų fabrikas „Loftas“, Švitrigailos g. 29, Vilnius
Menų fabrikas „Loftas“

Organizatorius

Menų fabrikas „Loftas“
Website
https://menufabrikas.lt/