Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

Bibliotekų erdvė Vilniaus knygų mugėje

Nepraleiskite progos kūrybiškai patirti knygų ir bibliotekų pasaulį!

Jau neatsiejama Vilniaus knygų mugės dalimi tapo Bibliotekų erdvė. Tai dar viena skaitymo, bendravimo ir renginių vieta, kurioje mugės svečiai kviečiami įsitraukti į kūrybinius užsiėmimus, edukacinius žaidimus ir kitas žaismingas veiklas.

2024 m. Vilniaus knygų mugėje savo veiklas pristatys ir Bibliotekų erdvės senbuviai, ir norintys save išbandyti naujokai. Vasario 22 – 25 d. susitikimo su jumis lauks daugiau nei 15 bibliotekų iš visos Lietuvos. Prie Lietuvos bibliotekininkų draugijos jungiasi ir Lietuvos nacionalinis muziejus, Lojoteka. Edukacinis medijų centras, Nacionalinis socialinės integracijos institutas.

Vilniaus knygų mugės svečiai kviečiami prisijungti prie gausybės įtraukiančių veiklų:

  • Pirmoji mugės diena, 2024 m. vasario 22-oji – Bičiulių diena. Šią dieną lankytojai galės pasitelkti savo fantaziją kūrybinėse dirbtuvėse, dalyvauti edukaciniuose užsiemimuose, kurti asmenines knygutes ir dar daugiau!
  • 23-ąja dieną – Ilgasis penktadienis.  Lankytojai galės pasinerti į paslaptingą piratų ir jūrų pasaulį,  dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse „Sukurk treilerį knygai“, pasigaminti savo knygų maišelį ir dar daugiau!
  • RADAROM Šeštadienį lankytojai galės save išbandyti kūrybinėse dirbtuvėse „Kosminis komiksas“, interaktyviajame edukaciniame žaidime „Knygos kodas“, pažinti visuomenės įvairovę sukant ratą ir dar daugiau!
  • Vasario 25-ąją dieną, Šeimos sekmadienį, visus Knygų mugės lankytojus lauke, prie įėjimo į 5 salę, pasitiks Vilnius miesto savivaldybės centrinės bibliotekos bibliobusas, o viduje atsivers Gyvoji biblioteka, lankytojai galės išbandyti vieną seniausių fotografinio atvaizdo išgavimo procesų pasaulyje – cianotipiją ir dar daugiau!

Visą Bibliotekų erdvės programą rasite: https://www.lbd.lt/2024-m-biblioteku-erdves-programa/…

 

📌 Laikas: vasario 22-25 dienomis Vilniaus knygų mugės metu.

📌 Vieta: Jaunųjų skaitytojų salė, LITEXPO.

Data

2024-02-22 - 25
Expired!

Time

All Day

Vieta

LITEXPO
Laisvės pr. 5, Vilnius
Lietuvos bibliotekininkų draugija

Organizatorius

Lietuvos bibliotekininkų draugija
Website
https://www.lbd.lt/vilniaus-knygu-mugeje-biblioteku-erdves-veiklos/