Close
Type at least 1 character to search
Į viršų

Delfi Rytas. Milda Laužikaitė ir Jonas Liugaila aptaria nacionalinį kultūros forumą.

Jau šį penktadienį vyks 6-tasis nacionalinis kultūros forumas „Kultūra ir švietimas“, tad šiandien apie tai Delfi ryto laidoje kalbėjo asociacijos „Kūrybinės jungtys“ vadovė Milda Laužikaitė bei prekės ženklų ir paslaugų dizaino agentūros CRITICAL dizaino strategas, Tarptautinės dizaino tarybos ICoD viceprezidentas, Lietuvos dizaino asociacijos Valdybos narys, Vilniaus dailės akademijos lektorius Jonas Liugaila, kurie kalbės ir forumo metu.

Laidoje buvo aptarta forumo struktūra, tikslai, svarbiausi kalbėtojai bei forumo temos aktualumas, 21 a. įgūdžių svarba, kūrybingumo ir design thinking integracija į švietimo sistemą.

„Turbūt svarbiausia yra pažiūrėti, ką reikia nustoti daryti, kokie pačių mokytojų mokymosi profesinio tobulėjimo būdai nebeveikia, kad nuvažiavus į seminarą ir paklausius paskaitos nesikeičia praktika mokykloje. Mes norime apie tai kalbėtis, mes norime diskusijos, yra Lietuvoje daug gerų praktikų, yra sektoriaus noras prisidėti, ir aišku toks forumas prisidės prie to, kad daugiau iš kūrybinio sektoriaus žmonių atras, pamatys tame prasmę irgi, yra ir tarptautinė patirtis, iš kurios galima mokytis, bet labai svarbu yra apie tai kalbėtis. Tai nėra lengvas uždavinys,“ – apie temos pritaikymą praktikoje kalba Milda Laužikaitė.

Kviečiame žiūrėti laidą nuo 44:43 iki 59:36: https://www.delfi.lt/video/laidos/delfi-rytas/delfi-rytas-paprastai-gydomos-infekcijos-nusinesa-tukstancius-gyvybiu-kada-bakterijos-tampa-atsparios-vaistams.d?id=88756509

Daugiau informacijos apie vyksiantį forumą rasite čia >>>

Forumo partneriaiLietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka„Žinių ekonomikos forumas“ , Lietuvos leidėjų asociacijaasociacija „Kūrybinės jungtys“Lietuvos dizaino asociacijaAGATASocialinės lyderystės asociacijaLietuvos nacionalinis radijas ir televizija, naujienų portalas LRT.lt, naujienų portalas Delfi.lt, kūrybinė komunikacijos agentūra „Pepper agency“

Forumą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros tarybaVilniaus miesto savivaldybė.