Ketvirtasis tarptautinis Vilniaus šviesų festivalis „Beepositive“

Ketvirtasis tarptautinis Vilniaus šviesų festivalis „Beepositive“ kviečia menininkus, meno organizacijas, verslo įmones, studentus, kūrybingus žmones siūlyti savo projektus.

Pirmiausia norime pasidžiaugti, kad šiais metais „Ketvirtasis tarptautinis šviesos instaliacijų festivalis „Beepositive“ tampa oficialiu Vilniaus šviesos festivaliu, todėl jau šiais metais festivalis smarkiai plės savo programą ir geografiją. Vilniaus centre planuojame meniškai apšviesti Žvėryno tiltą, Bernardinų sode bus sukurta unikali šviesos programa, o  Pilaitėje ir jos prieigose yra kviečiami menininkai ir kūrybingi žmonės eksponuoti savo šviesos objektus.

Kiekvienais metais žiūrovų skaičius smarkiai auga, todėl ir šiais metais tikimės sulaukti rekordinio žiūrovų skaičiaus – iki 10000 žmonių. Šiais metais planuojami reklamos kanalai: stotelių reklama, LNK,  LRT ir Radiocentras, Delfi,  Beepart svetainė, ir kiti informacijos viešinimo kanalai.

Planuojama koncertinė programa, šokių pamokos, kino peržiūros po  atviru dangumi, kūrybinės dirbtuvės, amatų mugė ir daug kitų pramogų skirtų visai  šeimai.  Taip pat bus rengiamas gražiausio šviečiančio kostiumo ar aksesuaro konkursas, kuriame tikimės sulaukti daug dalyvių.Todėl  tikimės, kad tai bus rimtas motyvas eksponuoti savo kūrinius ir juos pristatyti  didelei auditorijai. 

Organizatoriai  įsipareigoja atvesti  elektros pajungimą, surasti  tinkamiausią vietą kūriniui eksponuoti, padėti sumontuoti ir, žinoma daug žiūrovų. Renginyje galimi degantys,  plaukiantys ir visų tipų šviečiantys objektai.

Projektų eskizus, vizualizacijas pateikti  iki spalio 1 d. Renginys vyks spalio 10-11 dienomis.


Organizatorių informacija
2014-09-09