Konferencija „Muzikos verslo plėtra užsienyje“

Vasario 25 d. 12 val. AGATA ir ES programa „Kūrybiška Europa“ kviečia muzikos profesionalus diskusijai apie muzikos industrijos tendencijas Europoje.

Muzikos atlikėjams vis dažniau žvalgantis į užsienio rinkas muzikos eksporto klausimas tampa vis aktualesnis. Lietuva yra vienintelė Baltijos šalis, neturinti oficialios muzikos eksporto agentūros. Tačiau sėkmingi kaimyninių šalių pavyzdžiai ir auganti Lietuvos vidaus rinka skatina Europos muzikos eksporto struktūras taikyti Lietuvoje jau šiandien. Atkreipdami dėmesį į šį klausimą konferencijoje pranešimus apie muzikos verslo plėtrą užsienio šalyse skaitys Giovanni Trono („Music: LX“, Liuksemburgas) ir Lucas Knoflach („Sound Diplomacy“, Vokietija). Vienos didžiausių muzikos platinimo kompanijų pasaulyje ,,The Orchard” įkūrėjas ir vadovas Scott Cohen konferencijoje dalinsis savo trisdešimties metų patirtimi, kurią įgavo dirbdamas su žymiausiais muzikos verslo vardais. Charlie Phillips (AIM, Didžioji Britanija) kvies muzikos prodiuserius diskusijai apie tarptautinės muzikos rinkos tendencijas prodiusavimo srityje.

PROGRAMA

12:00 - Apie konferencijos tikslus ir ES tendencijas kultūros srityje. AGATA direktorė Agnė Masalskytė ir ES programos „Kūrybiška Europa“ vadovė Lietuvoje Eglė Deltuvaitė.
12:05 - Lucas Knoflach ir Giovanni Trono „Muzikos eksportas Europoje“
13:20 - Scott Cohen „Sėkmė muzikos versle: mitai ir realybė“
14:20 - Petrauka
14.40 - Charlie Phillips „Nepriklausomos muzikos industrijos padėtis muzikos prodiuserio akimis“
16:00 - Privačios konsultacijos su muzikos profesionalais

Renginys vyks anglų kalba.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas.

Patekimui į renginį būtina išankstinė registracija iki vasario 21 d. - https://goo.gl/98I0ge ir ,,Vilniaus Knygų Mugės" bilietas.

Konferencijos vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius, Knygos kino salė (1.1). 

Daugiau informacijos apie pranešėjus rasite adresu www.kurybiskaeuropa.eu/kultura


„Kūrybiška Europa" biuro informacija
2016-02-09